soffa auktion

Soffa – Fynda på auktion – fyndtorget.se
Bild Objekt Pris Startdatum Slutdatum Pris Antal bud; Nyhet! Äkta Stort Lammskinn Fårskinn Skinn Rustikt Lantligt Auktion – 10 dagar kvar: 1152 kr på Tradera
Kan du besøge hjemmesiden

Auktion | Soffa | Stockholms Auktionsverk Online | 355492
Stockholms Auktionsverk Online 355492. SOFFA, nyrenässans, omkring 1900, björk, klädd i svart galon fäst med tellikor, längd ca 192 cm PROVENIENS:
Kan du besøge hjemmesiden

Auktion | Soffa | Stockholms Auktionsverk Online | 355094
Stockholms Auktionsverk Online 355094. SOFFA, chesterfieldtyp, djuphäftad läderklädsel, rött skinn, hjultrissor, pärlspikad
Kan du besøge hjemmesiden

Auktion | Soffa | Stockholms Auktionsverk Online | 355893
Stockholms Auktionsverk Online 355893. SOFFA, 1800-talets slut, blandstil, klädd i blått tyg, ek, skuren dekor, längd ca 200 cm PROVENIENS:
Kan du besøge hjemmesiden

Auktion | Soffa | Stockholms Auktionsverk Online | 353908
Stockholms Auktionsverk Online 353908. SOFFA, 1900-tal, skulpterade sidor i form av drakar, höjd 97, bredd 155, djup 53 cm Visas på Geijersgatan 14 i
Kan du besøge hjemmesiden

Auktion | Soffa | Stockholms Auktionsverk Online | 355960
Stockholms Auktionsverk Online 355960. SOFFA, 1900-talets första hälft, ek, skinnklädd sits, längd ca 153, sitthöjd ca 50 cm PROVENIENS:
Kan du besøge hjemmesiden

Stockholms Auktionsverk Online 355892. SOFFA, nyrokoko, omkring 1900, björk, skurenen dekor, längd ca 163 cm PROVENIENS:
Kan du besøge hjemmesiden

Försäljningsobjekt: Soffa – Netauktion
Kan du besøge hjemmesiden

Auktion | Soffa | Stockholms Auktionsverk Online | 350550
Kan du besøge hjemmesiden

Kan du besøge hjemmesiden

« »